Něco o nás

Spoločnosť BULGARIAN KOMODITIES” s.r.o. je schopná a pripravená slúžiť zákazníkom, ktorí hľadajú vysokokvalitné produkty bulharského pôvodu. Naším poslaním nie je len pomáhať kupujúcim, ale aj pomôcť každému miestnemu výrobcovi a vývozcovi nájsť ten správny trh, etablovať sa a rozšíriť svoj predaj po celom svete. Naším hlavným cieľom je nájsť špecializované produkty a expandovať na nové medzinárodné trhy.

Spoločnosť “BULGARIAN KOMODITIES” s.r.o. spolupracuje so skúsenými partnermi, čo zaručuje kvalitné a spoľahlivé výsledky. Naše znalosti, osvedčený imidž, dlhoročné skúsenosti, flexibilita a interné zdroje sú základom a umožňujú nám poskytnúť vám potrebnú podporu na dosiahnutie úspechu vo všetkých fázach od prvého pohovoru, pri rokovaní, pri stanovení požiadaviek na balenie a označovanie, cez logistiku a všetky ostatné potrebné údaje na doručenie alebo prevzatie produktov do konečného bodu. Vieme doručiť tovar rovnako dobre, či už po zemi, vode, železnici alebo kombináciu týchto doprav. Náš logistický tím Vám vysvetlí všetky výhody či nevýhody jednotlivých spôsobov dopravy, aby ste mali možnosť vybrať si v danej chvíli tú najoptimálnejšiu možnosť.

Spolupracujeme s partnermi zo Severnej Ameriky, Veľkej Británie, Západnej a Východnej Európy.

DÔVERA je mottom spoločnosti “BULGARIAN KOMODITIES” s.r.o.. Pevne veríme, že dôvera medzi zákazníkom a dodávateľom je rozhodujúca pre úspech podnikania. S našimi zákazníkmi budujeme nielen obchodné partnerstvo, ale aj priateľstvo medzi všetkými účastníkmi procesu.