„Bulgarian Commodities“ Ltd.

Spoločnosť “BULGARIAN KOMODITIES” s.r.o. sa so svojimi viac ako 10-ročnými skúsenosťami etablovala ako rozvíjajúca sa moderná spoločnosť riadená osvedčenými a kompetentnými špecialistami, ktorá sleduje zmeny na trhu a úspešne sa im prispôsobuje. Spoločnosť sa orientuje a úzko špecializuje na propagáciu rôznych druhov tovaru bulharského pôvodu s hlavným zameraním na trh potravín/semien/obilia/olejov. Naše najväčšie silné stránky sú na trhu so slnečnicovými semienkami, najmä s lúpanými slnečnicovými jadierkami, surové alebo pražené. Môžeme poskytnúť vysoko kvalitné slnečnicové semienka/jadierka v asortimente “Bakers”, “konfekcie”, “Vysokooleínové” alebo “Chips”, ktoré spĺňajú vaše najvyššie požiadavky.

„Bulgarian Commodities“ Ltd.
může profese a vítání strachogles mleté ​​vločky, na prodej lidmi nebo živé; Slunečnicový olej; slunečnicová mouka; Dýňová semínka – Lady’s Nail a další produkty, náplň bio zboží.

Olej je produkt , hlavně užitečný pro své mastné kyseliny, které dodává tělu člověka. Nasycené mastné kyseliny, metabolizují v těle různými způsoby, vytvářejí deriváty,které jsou důležité pro vitální funkci. Mají účast na regulaci vaskulárního cévního tonusu i na tonusu hladkého svalstva orgánů, na reprodukční funkci při porodu a neplodnost, v procesu koagulace.

Surový slunečnicový olej se získává presováním surových semen s jejich slupkou. To je fenomenální olej bohatý na vitamín E, omega -6 mastné kyseliny i omega-9 esenciální mastné kyseliny. Ten neobsahuje toxické látky rezidua (kyseliny) z chemického opracování, protože poslední se nepoužívá ve výrobním procesu.

Seedflora Slnečnicový olej je nerafinovaný olej, vyrobený z plne lúpaných slnečnicových semien s čistotou 99,99% za studena lisovaný.

Svojou jemnou, príjemnou, orieškovou chuťou je ideálny do šalátových dresingov, studených predjedál a marinád, jemne pohladí podnebie a vytvára eufóriu harmónie a pocit príjemného záveru sladkosti.